Ogłoszenie

Ogłoszenie

w sprawie zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rudzie.

Rozdanie świadectw, nagród, dyplomów odbędzie się na terenie szkoły z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa sanitarnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

          25.06. 2020r.- czwartek

 • godz. 12.00 – spotkanie przedszkolaków z wychowawcami  odbędzie się na boisku szkolnym ( w razie deszczu- na sali gimnastycznej)
 • godz. 10.00 – klasa ,,0” spotkanie w sali nr 7

          26. 06. 2020r. – piątek

 • godz. 8.00 – klasa 1 spotkanie w sali nr 14
 • godz. 8.15 – klasa 2 spotkanie w sali nr 13
 • godz. 8.30 – klasa 3 spotkanie w sali nr 6
 • godz. 9.00 – klasa 5 spotkanie w sali nr 4
 • godz. 9.15 – klasa 6 spotkanie w sali nr 2
 • Prosimy o przestrzeganie harmonogramu i przybycie o wyznaczonej godzinie, uczniowie uczestniczą w rozdaniu świadectw, bez opiekunów – rodzice mogą poczekać na dzieci przed szkołą.
 • W zakończeniu roku może uczestniczyć wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Prosimy by dzieci posiadały stosowne oświadczenie.
 • Oświadczenie można napisać odręcznie, a jego treść znajduje się w załączniku.
 • Istnieje możliwość indywidualnego odebrania świadectwa przez rodzica w dniach 29,30 czerwca 2020r. w godz. 10-12.00 w sekretariacie szkoły.

Oświadczenie

Ogłoszenie

Tegoroczna uroczystość dla dzieci w gminie Brody odbędzie się pod hasłem „#Zostańwdomu a my przyjedziemy do Ciebie!” W dniach 1-2 czerwca wypatrujcie koło swojego domu głośnego, kolorowego auta z bajkowymi postaciami.Na to wydarzenie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat zaprasza: Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach oraz Stowarzyszenie Profilaktyczno-Społeczne „Azyl”. Mobilny Dzień Dziecka,… Czytaj dalej Ogłoszenie

Certyfikat Kreatywnego Przedszkolaka

Kochane Dzieci ! Bardzo miło jest nam Was poinformować, iż otrzymaliśmy certyfikat „Kreatywnego Przedszkola”, to dzięki naszej wspólnej ciężkiej pracy, osiągnęliśmy tak wiele. Jesteśmy z Was bardzo dumne!!!

Plan zajęć online

Drodzy Uczniowie i Rodzice Poniższy plan zajęć dla klasy V I VI obejmuje zajęcia tylko i wyłącznie online. Z nauczycielami kontaktujecie się również przez pocztę elektroniczną oraz telefonicznie jak dotychczas.  

Pedagog szkolny radzi

Jak poradzić sobie z nauką w systemie zdalnym? Ćwiczenia dobrej pamięci. Co robić z dzieckiem w czasie nudy? Jaki mamy wpływ na podniesienie swojej odporności? Terapeutyczne i rozwijające zabawy z dzieckiem Stres odosobnienia – jak sobie z nim radzić?

Ogłoszenia

Drodzy Uczniowie Jeśli pojawiłyby się u Was problemy z dostępem do komputerów, które są Wam niezbędne do nauki zdalnej, zgłoście problem do swoich wychowawców. Jest bowiem możliwość wypożyczenia laptopów lub tabletów ze szkoły. Pozdrawiam Was serdecznie. Ewa Stawiarska Drodzy Rodzice Jeśli Wasze dziecko ma problem z dostępem o komputera, który jest niezbędny do nauki zdalnej,… Czytaj dalej Ogłoszenia

Ogłoszenie

Witam Was. Przesyłam instrukcję obsługi do programu G Suite. Proszę zapoznać się w jaki sposób należy się logować. (Informatyka) Klasa 6 – zostajemy przy Zoomie. Klasa 5 – proszę zapoznanie się z instrukcją i o zalogowanie się na utworzone konta. Wszystkie konta i hasła prześlę jutro na grupę – Zdalne Nauczanie. Instrukcja logowania się do… Czytaj dalej Ogłoszenie

Informacje pedagoga

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Propozycje ćwiczeń zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. Ćwiczenia wspomagające kompetencje społeczno – emocjonalne.

Zdalne nauczanie

Zabawy edukacyjne dla przedszkolaków Zadanie na dziś wchodzimy na stronę Zdalne lekcje wybieramy oddział przedszkolny słuchamy wiersza „Przyjście wiosny” oraz oglądamy film „Zwiastuny wiosny” i „Przyjście wiosny”. Robimy wiosenne karty pracy tj. 5 punktów. www.superkid.pl www.kiddoland.pl www.domowyprzedszkolak.pl   Linki do stron edukacyjnych Linki do stron edukacyjnych https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje W-f w domu-ćwiczenia     Ćwiczenia logopedyczne Ćwiczenia… Czytaj dalej Zdalne nauczanie

Ogłoszenie

DRODZY RODZICE        Decyzją Ministra Edukacji Narodowej, zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze na terenie całej Polski w dniach od 12-25 marca 2020r.         Również nasza szkoła oraz przedszkole  zawiesza zajęcia  dydaktyczno – wychowawcze. Jednak w dniach 12-13 marca 2020r.  nauczyciele będą pełnić dyżury na świetlicy szkolnej w celu zapewnienia dzieciom.          W załączeniu podajemy komunikat Kuratora… Czytaj dalej Ogłoszenie

Ogłoszenie

Zwracamy się z prośbą, aby nie wysyłać do szkoły dzieci chorych, przeziębionych. Jeżeli dziecko wróciło z terenów występowania koronowirusa i ma objawy grypopodobne należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.