Absolwenci

1999-2002
1999-2002 Klasa A – wych. mgr Sylwia Pacek 

1.Bidzińska Katarzyna

2.Bujnowska Katarzyna

3.Cieślik Damian

4.Duda Jakub

5.Duda Michał

6.Dwojak Dawid

7.Gębura Karolina

8.Jopkiewicz Karolina

9.Kania Łukasz

10.Korowaj Beata

11.Kotulski Marcin

12.Kusiak Paulina

13.Mroczkowska Izabela

14.Nowak Agnieszka

15. Szwugier Izabela

16.Turek Marta

17.Urban Magdalena

18.Walkiewicz Emil

19.Walkiewicz Magdalena

20.Zapała Kamil

KLASA B – wych.mgr Maria Cząstka

1.Bielecka Agata

2.Chlewicki Grzegorz

3. Dróżdż Elżbieta

4. Fiutowski Karol

5 .Gębarski Łukasz

6. Jaksender Hubert

7.Jędrzejczyk Jan

8.Jóźwik Agnieszka

9. Kalinowska Klaudia

10. Kania Grzegorz

11. Kania Magdalena

12. Kosmala Piotr

13. Koszarski Adam

14.Kurek Mateusz

15.Kusiak Damian

16.Łebek Tomasz

17. Moczydłowska Judyta

18. Niekłań Bartosz

19. Nowak Mirosław

20. Orczyk Angelika

21.Turek Anna

22. Turek Teresa

KLASA C – wych. mgr.Izabela Karwacka

1.Augustyniak Karol

2.Barański Łukasz.

3.Borek Michał

4. Dziubek Norbert

5.Gębura Patryk

6.Jagieło Diana

7. Kępa Łukasz

8.Kozieł Łukasz

9.Kubiak Rafał

10.Krzewski Paweł

11.Mazur Hubert

12. Paprot Piotr

13. Rynio Marlena

14.Sadowska Ewa

15.Skiba Marcin

16. Skrzypczyk Sławomir

17.Stec Monika

18.Strzelecka Ewa

19.Turek Dorota

20. Zięba Beata

KLASA D – wych. mgr Zofia Mąka

1.Bębenek Marcin

2.Bolewski Szymon

3.Dąbrowski Beniamin

4.Dróżdż Monika

5.Farys Karolina

6.Florczak Marzena

7.Frączkiewicz Krzysztof

8.Jagieło Michał

9. Kępa Agnieszka

10. Kępa Marek

11.Koczwara Dorota

12. Kucaba Beata

13.Kucharska Magdalena

14.Kutera Marta

15. Kwiecińska Iga

16.Mazur Mateusz

17. Perchel Damian

18. Połowniak Dawid

19.Sobecka Agnieszka

20.Stąporek Rafał

21. Świrta Anna

22.Zakrzewska Monika

2000-2003

KLASA A wych. mgr Mirosława Budzyń

1. Barański Kamil

2. Bernacki Łukasz

3. Bujak Krzysztof

4. Bujnowski Damian

5. Chrząstowski Konrad

6. Działak Martyna

7. Jaroszek Natalia

8. Jeziorska Ewa

9. Kłuskiewicz Sandra

10. Kosmala Przemysław

11. Kucharska Blanka

12. Kurek Michał

13. Olesiński Dawid

14. Orczyk Mariusz

15. Sikora Konrad

16. Stefańska Monika

17. Strzelecka Paulina

18. Szwugier Beata

19. Wójcik Anna

20. Wójcik Paulina

21. Zakrzewski Przemysław

22. Żurawska Monika

KLASA B wych. mgr Małgorzata Działak

1. Adamczyk Paweł

2. Bilski Michał

3. Cieślik Ewelina

4. Chamerski Kamil

5. Choroś Kinga

6. Chrzanowski Piotr

7. Dąbrowski Samuel

8. Głowacki Łukasz

9. Guzak Marta

10. Jankiewicz Milena

11. Jędrzejczyk Marek

12. Kosmala Paula

13. Kowalski Piotr

14. Maciejczak Paweł

15. Murzyn Monika

16. Pacek Małgorzata

17. Sieczka Katarzyna

18. Sieroń Dorota

19. Sieroń Karolina

20. Sobecka Kamila

21. Stępień Milena

22. Turek Marta

23. Wołoszyn Grzegorz

KLASA C wych. mgr Anna Zawłocka

1. Banasik Kamil

2. Barańska Aleksandra

3. Barszcz Milena

4. Bidziński Mateusz

5. Filipowski Mariusz

6. Jagiełło Adriana

7. Jagieło Angelika

8. Jopkiewicz Paweł

9. Kania Monika

10. Karwacka Magdalena

11. Kita Ewelina

12. Kubik Izabela

13. Kutera Paweł

14. Lipa Jolanta

15. Ludew Robert

16. Ładak Marzena

17. Łodej Angelika

18. Łodej Jolanta

19. Mazur Ewelina

20. Samiec Damian

21. Samiec Mariusz

22. Szwugier Arkadiusz

23. Wójcik Piotr

24. Wziątek Karol

KLASA D wych. mgr Feliksa Kurek

1. Ćwieluch Łukasz

2. Dąbrowska Kamila

3. Jankowicz Dorota

4. Klefas Krystian

5. Kurek Damian

6. Kutera Jolanta

7. Loranty Dorota

8. Nowak Michał

9. Nyk Ilona

10. Okoń Marta

11. Opałka Martyna

12. Orzeł Daniel

13. Orzeła Dariusz

14. Orzeł Dorota

15. Pawelec Agata

16. Puszczewicz Paula

17. Rynio Gracjan

18. Sepioł Kamil

19. Skiba Bartosz

20. Wiśniewska Karolina

21. Woźniak Krzysztof

22. Zięba Rafał

2001-2004
KLASA A wych. mgr Marzena Adamus

1. Bartnik Dawid

2. Bębas Dominika

3. Bujnowska Sylwia

4. Dróżdż Dominik

5. Gawarecki Krzysztof

6. Gębura Patryk

7. Gronkowska Anna

8. Iwaniec Ela

9. Jagieło Karol

10. Jagieła Mariusz

11. Jagieła Sylwia

12. Karaś Ilona

13. Kasica Łukasz

14. Kowalski Marcin

15. Kubiak Dominika

16. Kucharski Rafał

17. Kusiak Milena

18. Maculwewicz Anna

19. Mazur Kamil

20. Nowak Marek

21. Orczyk Michał

22. Pacek Beata

23. Rączka Paulina

24. Rejkowicz Monika

25. Śliwa Aleksandra

26. Turek Patryk

27. Tyniec Karol

28. Urban Diana

29. Wójcik Mateusz

KLASA B wych. mgr Dorota Strojna-Imos

1. Barańska Jagoda

2. Bielecka Karolina

3. Dwojak Malwina

4. Fałek Paweł

5. Frączkiewicz Grzegorz

6. Gębura Dominik

7. Jóźwik Andtrzej

8. Kopyś Dariusz

9. Koszarska Małgorzata

10. Lesiak Dorota

11. Lipiec Kamil

12. Lipiec Marcin

13. Markiewicz Emilia

14. Mazur Sylwia

15. Nowak Dawid

16. Nowak Mirosław

17. Ożdżyńska Marlena

18. Paewelec Dawid

19. Plucińska Dominika

20. Prokop Piotr

21. Staniszewski Adrian

22. Stąporek Agnieszka

23. Śpiewak Karol

24. Turek Patrycja

25. Warwas Kamil

26. Wójtowicz Karolina

27. Zapała Michał

KLASA C wych. mgr Hubert Stachura

1. Banasik Damian

2. Bidzińska Agnieszka

3. Bidziński Damian

4. Gawerecka Milena

5. Jaksender Adrian

6. Kita Mateusz

7. Kuc Magdalena

8. Maciąg Krystian

9. Matyśkiewicz Katarzyna

10. Matyśkiewicz Sylwia

11. Mazur Kamil

12. Mazur Rafał

13. Mordoń Agnieszka

14. Mroczkowski Piotr

15. Olesiński Damian

16. Olesiński Mateusz

17. Oświecińska Marlena

18. Sieroń Damian

19. Sieroń Dominik

20. Skiba Joanna

21. Skrzypczyk Sylwia

22. Stąporek Iwona

23. Szmalec Krystian

24. Szwugier Paulina

25. Śliwa Dawid

26. Świrta Jacejk

27. Turek Agnieszka

28. Walkiewicz Kamil

29. Zięba Adrian

2002-2005
KLASA A wych. mgr Sylwia Pacek

1. Bidziński Krzysztof

2. Derlatka Magdalena

3. Duda Bartłomiej

4. Florczak Przemysław

5. Jankiewicz Martyna

6. Kaczan Karol

7. Kania Przemysław

8. Knafel Anna

9. Kozieł Katarzyna

10. Kutera Sylwia

11. Maciejczak Patryk

12. Mazur Agnieszka

13. Maech Aleksandra

14. Niekłań Katarzyna

15. Nowak Nina

16. Okoń Ewa

17. Olszewski Oskar

18. Oświeciński Mateusz

19. Prokop Izabela

20. Samiec Izabela

21. Skibińska Weronika

22. Szwugier Marcin

23. Świrta Paweł

24. Tutrek Paweł

25. Wrona Magdalena

26. Żabicki Krystian

KLASA B wych. mgr Anna Rycombel

1. Bębas Iga

2. Bębas Jacek

3. Chrząstowski Ernest

4. Ćwieluch Marzena

5. Dąbrowski Mateusz

6. Dygas Adrian

7. Faleńczak Szymon

8. Gębura Kamila

9. Iwoła Jagoda

10. Jagieła Michał

11. Janikowski Łukasz

12. Jasztal Izabela

13. Klepacz Andrzej

14. Kotulska Jowita

15. Kowalczyk Adrian

16. Kurek Albert

17. Kwiecińska Paulina

18. Macek Artur

19. Maciąg Daniel

20. Mazur Ilona

21. Nowak Anna

22. Ożdżyński Dawid

23. Pikus Michał

24. Świtoń Angelika

25. Turek Olga

26. Walkiewicz Ewelina

KLASA C wych. mgr Maria Cząstka

1. Bańcwerowski Michał

2. Bidziński Krystian

3. Budzyń Konrad

4. Chrzanowska Ewa

5. Jankowicz Dawid

6. Jeziorski Krzysztof

7. Jonczyk Krystian

8. Gębarski Piotr

9. Kalinowski Adrian

10. Kosmala Artur

11. Kosmala Ewa

12. Kotulski Krzysztof

13. Kurek Dorota

14. Lis Kryspin

15. Nowak Andrzej

16. Nowak Anna

17. Nyk Paweł

18. Opałka Joanna

19. Orczyk Karolina

20. Paprot Katarzyna

21. Piwnik Dominika

22. Stępień Joanna

23. Wójcik Angelika

24. Wrona Joanna

25. Zawłocka Izabela

KLASA D wych. mgr Zofia Mąka

1. Chmielewski Artur

2. Dębowski Marek

3. Garbacz Anna

4. Gębura Ewelina

5. Gronkowski Krzysztof

6. Kasperkiewicz Tomasz

7. Kusiak Magdalena

8. Kwapisz Karolina

9. Lis Mateusz

10. Luciński Szymon

11. Nosowicz Rafał

12. Orzeł Ewelina

13. Pawelec Dawid

14. Połowniak Tomasz

15. Salwa Agnieszka

16. Strzelecka Milena

17. Sułek Mariusz

18. Szmalec Ewelina

19. Szwugier Magdalena

20. Świrta Paulina

21. Walczak Karol

22. Wójcik Aleksandra

23. Wójcik Emil

24. Wójcik Justyna

25. Zięba Iwona

2003-2006
KLASA A  wych. mgr Anna Zawłocka

1. Derlatka Krzysztof

2. Dygas Jacek

3. Janowska Gabriela

4. Jeziorska Iwona

5. Kasiński Jakub

6. Klepacz Jacek

7. Kozera Paweł

8. Kucaba Bartłomiej

9. Kurek Martyna

10. Kwiecień Radosław

11. Maciąg Anna

12. Mąka Agata

13. Mróz Patryk

14. Olszewska Izabela

15. Orczyk Monika

16. Romańska Renata

17. Sułek Marta

18. Szybalska Katarzyna

19. Wójcik Marek

20. Żak Patrycja

KLASA B – wych. mgr Agnieszka Siwiec

1. Bębas Piotr

2. Bębenek Maciej

3. Bidziński Adrian

4. Bugaj Mariusz

5. Cząstka Aneta

6. Dwojak Marcin

7. Jankowicz Mateusz

8. Kania Michał

9. Kucharski Michał

10. Kumek Karol

11. Kwiecień Żaneta

12. Nosowicz Anna

13. Nowak Martyna

14. Nyk Magdalena

15. Piwnik Beata

16. Skrzypowski Albert

17. Styczyńska Irmina

18. Zawłocka Aleksandra

19. Zawłocka Katarzyna

KLASA C – wych. mgr Ewa Szychowska

1. Dębski Dawid

2. Falkiewicz Magdalena

3. Guzak Artur

4. Iwoła Konrad

5. Kania Martyna

6. Karolik Dariusz

7. Kosmala Diana

8. Kowalska Agnieszka

9. Kubala Dawid

10. Lesiak Zbigniew

11. Matyśkiewicz Damian

12. Pocheć Paweł

13. Sieroń Katarzyna

14. Turek Katarzyna

15. Wójtowicz Paweł

16. Zasadni Mateusz

17. Zięba Martyna

18. Ziętek Marta

2004-2007
KLASA A wych. mgr Feliksa Kurek

1. Barszcz Dawid

2. Bednarczyk Karol

3. Fałek Piotr

4. Jeziorska Sylwia

5. Kania Klaudia

6. Kania Konrad

7. Kasica Kamil

8. Koszarski Hubert

9. Kotulska Marlena

10. Kucaba Kamila

11. Major Przemysław

12. Michalczewska Kinga

13. Kowalczyk Adam

14. Olszewski Michał

 

15. Orzeł Joanna

16. Pikus Agnieszka

17. Sieroń Tomasz

18. Soczewiński Kamil

19. Stachowicz Justyna

20. Stachowicz Konrad

21. Stachowicz Sylwia

22. Zapała Dawid

KLASA B wych. mgr Marcin Kosmala

1. Borkowska Joanna

2. Florczak Szczepan

3. Jasztal Alicja

4. Kania Marta

5. Kania Przemysłąw

6. Kos Michał

7. Koszarska Patrycja

8. Kowalik Sylwia 9. Kozieł Albert

10. Kutera Karol

11. Mąka Łukasz

12. Miernik Damian

13. Mróz Milena

14. Nyk Michał

15. Rabczyński Mateusz

16. Rozwadowska Irmina

17. Sepioł Piotr

18. Śliwa Izabela

19. Świrta Aleksandra

20. Tyniec Paulina

21. Wrona Łukasz

22. Zaręba Hubert

23. Zawłocka Marta

KLASA C wych. mgr Marzena Adamus

1. Bidzińska Teresa

2. Brzoza Dorota

3. Gębura Michał

4. Grzywacz Karol

5. Jasztal Damian

6. Jóźwik Dawid

7. Kępa Wioletta

8. Kotulska Małgorzata

9. Kumek Katarzyna

10. Kunert Anna

11. Lis Ernest

12. Łudzki Michał

13. Matyśkiewicz Diana

14. Nowak Grzegorz

15. Olesińska Agnieszka

16. Olesińska Anna

17. Pacek Marcin

18. Pawelec Dominik

19. Rynio Mateusz

20. Śliwa Piotr

21. Zięba Damian

KLASA D wych. mgr Hubert Stachura

1. Barszcz Agnieszka

2. Bernacka Katarzyna

3. Bugaj Arkadiusz

4. Bujnowski Kamil

5. Chmielewska Karolina

6. Dziubek Albert

7. Garbala Patryk

8. Kosmala Anna

9. Kryzińska Aleksandra

10. Kryziński Igor

11. Ladyca Bartosz

12. Latała Piotr

13. Lis Paulina

14. Mazur Monika

15. Nowak Angelika

16. Nowak Aleksandra

17. Stępień Katarzyna

18. Strzelczak Mateusz

19. Śliwa Marlena

20. Turek Jakub

21. Turek Konrad

22. Wierzbicki Majkel

23. Żurawski Łukasz

2005-2008
KLASA A wych. mgr Sylwia Zawłocka

1. Adamczyk Ewa 2. Adamczyk Justyna

3. Bajor Piotr

4. Cioroch Sandra

5. Fałek Katarzyna

6. Jeziorski Łukasz

7. Karyś Michał

8. Kutera Dawid

9. Latała Sylwia

10. Łuczkiewicz Kinga

11. Orzeł Emilia

12. Pacek Paula

13. Piątek Justyna

14. Stępniewski Piotr

15. Woszczak Dawid

KLASA B wych. mgr Anna Rycombel

1. Derlatka Paweł

2. Gajewski Konrad

3. Jagieła Ewelina

4. Jasztal Dariusz

5. Kidoń Monika

6. Kucharska Paula

7. Kunert Rafał

8. Kurek Adrian 9. Kurek Mateusz

10. Lipa Leszek

11. Łodej Paulina

12. Matusiewicz Karolina

13. Mergalska Paulina

14. Mordon Marta

15. Nobis Diana

16. Orczyk Błażej

17. Sokół Aleksandra

18. Turek Justyna

19. Żak Katarzyna

KLASA C wych. mgr Maria Cząstka

1. Bębas Karol

2. Bębas Krzysztof

3. Chlewicka Anita

4. Dębowska Anna

5. Dróżdż Magdalena

6. Duda Patryk

7. Farys Krzysztof

8. Gębarski Paweł

9. Kwiecień Anna

10. Ladyca Dawid

11. Maciąg Agnieszka

12. Maculewicz Bartosz

13. Niekłań Bartosz

14. Stępień Jolanta

15. Stępień Michał

16. Stępień Milena

17. Wójcik Jarosław

18. Zawłocka Magdalena

19. Żurawski Konrad

KLASA D wych. mgr Zofia Mąka

1. Banasik Olga

2. Bartnik Paulina

3. Bujnowski Piotr

4. Bzymek Kamil

5. Florczak Krzysztof

6. Galas Bartosz

7. Goszczyński Damian

8. Jankowicz Anna

9. Kania Diana

10. Karaś Martyna

11. Kotulski Mariusz

12. Materek Angelika

13. Nowak Żaneta

14. Pytel Paulina

15. Sieroń Edyta

16. Staniszewski Damian

17. Świtoń Damian 18. Natalia Urban

19. Zapała Hubert

2006-2009
KLASA A – wych. mgr Anna Zawłocka

1. Brzoza Diana

2. Dąbrowski Jakub

3. Duda Tomasz

4. Góra Angelika

5. Jagieła Przemysław

6. Jagiełło Dawid

7. Jamska Lilla

8. Jankowicz Sylwia

9. Kończak Monika

10. Kozera Szczepan

11. Nobi Daniel

12. Nowak Bartosz

13. Piotrowski Mateusz

14. Prokop Emil

15. Prokop Iwona

16. Spadło Adrian

17. Stachucy Paulina

18. Stachura Anna

19. Stawiarski Marek

20. Świtoń Justyna

21. Turek Adrian

KLASA B – wych. mgr Agnieszka Zwada

1. Bębas Kamil

2. Chmielewska Aneta

3. Choroś Karolina

4. Działak Magdalena

5. Dziubek Robert

6. Florczak Mariusz

7. Gołębska Jagoda

8. Kania Dariusz

9. Kusiak Paweł

10. Kutera Daniel

11. Kutera Olga

12. Nowak Izabela

13. Orczyk Monika

14. Ożdżyński Tomasz

15. Półtorak Aleksandra

16. Stępień Kamil

17. Strzelecki Krystian

18. Sułek Jakub

19. Szybalski Daniel

20. Turek Bartłomiej

21. Wojtan Mateusz

KLASA C – wych. mgr Ewa Szychowska

1. Banasik Marcin

2. Bąk Damian

3. Bębas Paulina

4. Brela Nina

5. Bryła Anna

6. Brzoza Michał

7. Buczek Gabriela

8. Chmielewska Karolina

9. Derlatka Roman

10. Jagieła Łukasz

11. Jedliński Mateusz

12. Kania Artur

13. Kunert Mariusz

14. Kusiak Agata

15. Miernik Jarosław

16. Myszka Paulina

17. Nowak Marcin

18. Olszewski Paweł

19. Sokół Michał

20. Wasil Paulina

21. Zapała Diana

22. Zięba Radosław

KLASA D – wych. Bartłomiej Mąka

1. Brzoza Aneta

2. Bugajski Szymon

3. Bujnowski Mateusz

4. Duda Hubert

5. Dziekan Robert

6. Janowski Artur

7. Karwacki Marcin

8. Kasińśki Mateusz

9. Kosmala Ilona

10. Lefek Oliwia

11. Lis Paulina

12. Lis Sylwester

13. Litwinek Tomasz

14. Łodej Justyna

15. Łyczak Karol

16. Maciejczak Marcin

17. Mazur Weronika

18. Śliwa Mariusz

19. Świercz Artur

20. Turek Natalia

21. Zakrzewska Paulina

22. Zapała Joanna

2007-2010

Klasa A – wych. mgr Hubert Stachura

1. Barszcz Malwina

2. Bidzińska Roksana

3. Bielecka Ewelina

4. Bolewski Mateusz

5. Dygas Iga

6. Jeziorska Emilia

7. Kosmala Edyta

8. Krzowski Dawid

9. Nowak Hubert

10. Nowak Patrycja

11. Olszewski Adrian

12. Romański Bartosz

13. Walkiewicz Malwina

14. Zakrzewski Sebastian

15. Zamilski Piotr

Klasa B – wych. mgr Sylwia Makowska

1. Adamczyk Kacper

2. Barszcz Patryk

3. Bujnowska Magdalena

4. Garbacz Izabela

5. Gębura Aleksandra

6. Grzyb Ilona

7. Janik Marek

8. Koszarska Sylwia

9. Kumek Ilona

10. Krucińska Aleksandra

11. Kuracińska Katarzyna

12. Maciejczak Bartosz

13. Olesińska Karolina

14. Soczewiński Bartosz

15. Szustak Szymon

Klasa C – wych. mgr Marcin Kosmala

1. Barszcz Karolina

2. Bąk Natalia

3. Bębas Monika

4. Bzymek Monika

5. Ciepielewski Wojciech

6. Dwojak Luiza

7. Dziekan Tomasz

8. Góra Ernest

9. Gronkowska Agata

10. Jasztal Grzegorz

11. Jędrzejczyk Robert

12. Kunert Jakub

13. Mróz Daria

14. Pastuszka Katarzyna

15. Piątek Izabela

16. Sławek Mariusz

17. Sosnowski Karol

18. Szmalec Paulina

19. Wróbel Marta

20. Zaczek Daria

21. Zięba Dawid

22. Żabicka Paulina

2008-2011
KLASA A – wych. mgr Dorota Strojna-Imos

1. Bednarczyk Patrycja

2. Bernaciak Piotr

3. Bielecki Filip

4. Biurkowska Patrycja

5. Budziński Mateusz

6. Budziński Sebastian

7. Chlewicka Diana

8. Dąbrowska Kamila

9. Iwan Piotr

10. Kłębowski Piotr

11. Kos Radosław

12. Kumek Mariusz

13. Kusiak Diana

14. Kusiak Karol

15. Kusiak Klaudia

16. Kusiak Lucyna

17. Maciąg Paweł

18. Mazur Karolina

19. Nowak Agnieszka

20. Szary Jakub

21. Walkiewicz Klaudia

22. Wojtan Paweł

KLASA B – wych. mgr Anna Rycombel

1. Baran Łukasz

2. Bębas Michał

3. Bębas Tomasz

4. Bonio Bartosz

5. Borkowski Mateusz

6. Derlatka Kamil

7. Garbala Karol

8. Grabusińska Magdalena

9. Jeśko Diana

10. Kalista Karolina

11. Kozieł Karol

12. Kwiecień Patrycja

13. Lesiak Ola

14. Litwinek Jakub

15. Miśkiewicz Łukasz

16. Nowak Bartosz

17. Stachura Karol

18. Stępniewska Katarzyna

19. Urban Bernadeta

20. Wójcikowska Emilia

21. Zakrzewski Mateusz

22. Żak Ilona

KLASA C – wych. mgr Zofia Mąka

1. Augustyniak Marcin

2. Bidzińska Joanna

3.Chmielewska Weronika

4. Dąbrowska Maja

5. Duda Mateusz

6. Jedlińska Ilona

7. Kotulska Klaudia

8. Kucharski Dorian

9. Kurek Grzegorz

10. Kwiecień Damian

11. Lis Honorata

12. Nowak Damian

13. Nyk Martyna

14. Pająk Edyta

15. Piasek Patrycja

16. Sieroń Mateusz

17. Sławek Adrian

18. Śpiewak Jakub

19. Świercz Iga

20. Turek Martyna

21. Woźniak Wojciech

22. Wojton Piotr

23. Walkiewicz Paulina

24. Zawłocki Szymon

2009-2012

KLASA A – wych. mgr Maria Cząstka

1. Jakub Barański

2. Karolina Brela

3. Jeremi Dyoniziak

4. Patryk Faliszewski

5. Justyna Filipowska

6. Jakub Jeśko

7. Damian Kosmala

8. Katarzyna Kosmala

9. Aleksandra Kubala

10. Martyna Lesiak

11. Adrian Łodej

12. Sylwia Madejska

13. Iga Mazur

14. Aleksandra Olszewska

15. Marek Pastuszka

16. Mateusz Pikus

17. Kacper Szustak

18. Arkadiusz Turek

19. Diana Turek

20. Karol Ziółkowski

KLASA B – wych. mgr Feliksa Kurek

1. Karolina Bartnik

2. Kacper Duda

3. Anita Gołębska

4. Michał Grzywacz

5. Adrian Jagieła

6. Anna Kozieł

7. Dawid Kwapisz

8. Bartosz Lipiec

9. Piotr Litwinek

10. Ilona Maciąg

11. Kacper Maciejczak

12. Kinga Mazur

13. Inez Nowak

14. Anna Podzielna

15. Dawid Pożoga

16. Karol Pożoga

17. Weronika Rybusińska

18. Żaneta Szwajcer

19. Anita Świtoń

20. Luiza Turek

21. Katarzyna Wiśnios

22. Kamil Zamilski

KLASA C – wych. mgr Marzena Adamus

1. Aleksandra Adamczyk

2. Agnieszka Barszcz

3. Marcin Bębas

4. Katarzyna Chrząstowska

5. Martyna Górecka

6. Julita Jagiełło

7. Agnieszka Jasztal

8. Anita Jankowicz

9. Anna Kamińska

10. Rafał Kaczor

11. Klaudia Kiełek

12. Dominika Kumek

13. Kamil Kurek

14. Michał Lesiak

15. Damian Olszewski

16. Krystian Ożdżyński

17. Ilona Poniewierska

18. Adrian Rynio

19. Paulina Stępień

20. Olaf Strojny

21. Diana Wójcik

22. Piotr Wzorek

23. Klaudia Stępień

24. Sylwia Ciepielewska

2010-2013
KLASA III A – mgr Anna Zawłocka

1. Barański Dawid

2. Cioroch Aleksandra

3. Dziuba Izabela

4. Frączek Paweł

5. Gębura Grzegorz

6. Janik Piotr

7. Jędrzejczyk Maria

8. Jopkiewicz Albert

9. Klepacz Daniel

10. Korowaj Diana

11. Kozieł Karolina

12. Kunert Iga

13. Kusiak Monika

14. Kusiak Sylwia

15. Maciąg Klaudia

16. Materek Bartosz

17. Matusiewicz Miłosz

18. Mech Ewa

19. Piasek Łukasz

20. Podzielny Mikołaj

21. Pożoga Jakub

22. Prokop Kacper

23. Sławek Krzysztof

24. Świtoń Mariusz

25. Wojteczek Krzysztof

26. Zawłocki Damian

KLASA III B – wych. mgr Hubert Stachura

1. Baran Adam

2. Bonio Angelika

3. Buczek Mikołaj

4. Budzińska Anna

5. Dyoniziak Adrianna

6. Dziekan Łukasz

7. Góra Natalia

8. Grabusiński Michał

9. Jagieła Andrzej

10. Lech Maciej

11. Lefek Jakub

12. Macek Adrian

13. Majewska Karolina

14. Markiewicz Marzena

15. Nowak Aneta

16. Nowak Krzysztof

17. Nowak Wioletta

18. Półtorak Angelika

19. Szwajcer Karol

20. Wiśnios Ilona

21. Wójcik Damian

22. Wziątek Piotr

23. Zięba Adrian

24. Zięba Piotr

KLASA III C – wych. mgr Marcin Kosmala

1. Bartoszek Kinga

2. Bernaciak Paweł

3. Bielecki Patryk

4. Goszczyński Hubert

5. Gronkowska Ewa

6. Jeśko Izabela

7. Kania Mateusz

8. Kania Przemysław

9. Karwacki Karol

10. Kuracińska Anna

11. Kusiak Olga

12. Kuśmirek Ola

13. Kutera Karol

14. Lesiak Anna

15. Lis Kamil

16. Michta Piotr

17. Nowak Artur

18. Olszewska Ola

19. Rabczyńska Patrycja

20. Stępień Bartosz

21. Szast Aleksandra

22. Szczodrak Daria

23. Turek Kacper

2011-2014
KLASA III A – wych. mgr Agnieszka Zwada

  1. Maciej Biurkowski
  2. Bartosz Brzoza
  3. Michał Garbacz
  4. Arkadiusz Kozieł
  5. Natalia Kucharska
  6. Iga Kutera Katarzyna
  7. Kutera Kamil Łańcuchowski
  8. Patryk Łuczkiewicz
  9. Dawid Mazur Wiktoria
  10. Mąka Patryk Młodawski
  11. Weronika Mroczkowska
  12. Damian Ożdżyński
  13. Dominik Pożoga
  14. Damian Rybusiński
  15. Mateusz Siomber
  16. Paweł Sobczak
  17. Paweł Turek Piotr
  18. Woźniak Michał
  19. Wrona Karol
  20. Zięba Arkadiusz
  21. Karol Zięba Patryk
  22. Anna Bujnowska
  23. Rafał Łańcuchowski

KLASA III B -·wych. mgr Anna Frynas

  1. Katarzyna Bidzińska
  2. Łukasz Bonio
  3. Diana Bryła
  4. Mateusz Bujnowski
  5. Damian Chodzyński
  6. Justyna Chrząstowska
  7. Maja Dyoniziak
  8. Krzysztof Jagieła
  9. Agnieszka Jóźwik
  10. Marcin Kaczan
  11. Angelika Kępa
  12. Klaudia Kucharska
  13. Karolina Kusiak
  14. Bartosz Litwinek
  15. Martyna Litwinek
  16. Angelika Szmalec
  17. Natalia Tuźnik Karol
  18. Wojtan Adrian Walkiewicz

 

KLASA III C -·wych. mgr Dorota Strojna-Imos

  1. Karol Barański Kacper Bębas
  2. Łukasz Derlatka Hubert
  3. Dwojak Weronika Gębura
  4. Adrian Górski
  5. Radosław Kanclerz
  6. Mateusz Kłonica
  7. Mikołaj Kosmala
  8. Kacper Kotulski
  9. Mateusz Kotulski
  10. Beata Kozieł
  11. Martyna Kozieł
  12. Adrian Ladyca
  13. Mateusz Mergalski
  14. Anna Prokop
  15. Ola Sarna
  16. Marcelina Świercz
  17. Angelika Turek
  18. Ilona Wójcik
  19. Kamil Żaczek