Uroczyste pożegnanie klasy ósmej

     Dnia 17 czerwca 2022 r. odbyło się w murach naszej szkoły uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Ósmoklasiści posadzili własne drzewo i zasypali obok niego kapsułę czasu z listami do siebie za dziesięć lat. Zachowali w niej również wspomnienia o najlepszych momentach ze swojego pobytu w szkole.

Za dekadę kapsuła zostanie uroczyście otwarta i dorośli już ludzie będą mogli porównać swoje plany z rzeczywistymi dokonaniami. W uroczystości brała udział kadra nauczycielska, rodzice, pracownicy szkoły. Swoich starszych kolegów żegnali szóstoklasiści. Wzruszające wiersze, piosenki, kwiaty, gratulacje i podziękowania wypełniły akademię, zakończoną pięknym wykonaniem poloneza.

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na krótką podróż w przeszłość za sprawą prezentacji złożonej ze zdjęć obecnych absolwentów zebranych z poprzednich ośmiu lat spędzonych w szkole. Oj, zakręciły się łzy wzruszenia… Potem zaczęły się zabawy na parkiecie, które wprawdzie nie trwały do białego rana, ale na pewno wywołały u wielu uczestników ból nóg. 

  Dziękujemy wszystkim organizatorom za przygotowanie niezapomnianej uroczystości i wszystkim przybyłym za dobrą zabawę.